м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Відновлення та реставрація передніх і задніх стійок амортизаторів BMW

 Відновлення та реставрація передніх і задніх стійок амортизаторів BMW

У підвісці БМВ амортизатори грають не останню роль. Вони здійснюють гасіння коливань кузова, що виникли в результаті руху автомобіля. Від якості амортизаторів залежить, наскільки швидко кузов перестане коливатися після подолання автомобілем нерівностей і купин, і наскільки надійним буде здійснюватися зчеплення між колесами і дорогою. З цієї причини справність амортизатора - один з найважливіших параметрів, необхідних для нормальної і безпечної роботи авто.

Записатися в 1 клік

Вартість послуг

Найменування послуг Ціна від
Діагностика ходової 200 грн.
Відновлення та реставрація амортизаторів BMW 300 грн.

Сучасні гідравлічні амортизатори по конструкції можна розділити на однотрубні і двотрубні. А по тиску всередині самого амортизатора - без газового підпору (масляні) і з газовим підпором низького тиску і високого тиску.

Але якою б не була конструкція, рано чи пізно настає момент, коли необхідно провести заміну або відновлення амортизаторів БМВ . Зокрема при появі таких ознак, як надмірне розгойдування автомобіля при проходженні через нерівності, опускання підвіски нижче рівня та ін.

Ремонт амортизаторів є складним, трудомістким процесом, який не можна повноцінно здійснити без допомоги кваліфікованих фахівців і без застосування складного обладнання. Але не варто, проте, відразу кидатися в крайність і бігти за новими запчастинами. Практика показує, що відновлений рідної амортизатор працює набагато краще і надійніше, ніж абсолютно новий, що купується на заміну, оскільки рідні амортизатори мають найвищу ступінь якості і є 100% оригінальними. На жаль, мало хто автовласники знають про це. І скептично ставляться до пропозиції фахівців автомайстерні провести відновлення і ремонт амортизатора.

Фахівці нашої компанії виробляють ремонт амортизаторів & nbsp; BMW в короткі терміни на сучасному обладнанні. Дана операція обійдеться в рази дешевше ніж придбання нових оригінальних (або видаються за оригінальні) амортизаторів. Крім економії у вартості, ви отримуєте ще один незаперечний плюс - поліпшення робочих характеристик. Ми не просто замінюємо всі схильні до зносу сальники на аналогічні, а встановлюємо в амортизатор деталі з значно більшим ресурсом і температурним робочим діапазоном ніж заводські. Крім ущільнень, в роботі амортизатора не малу роль грає масло, яке в обов'язковому порядку замінюється на нове з поліпшеними характеристиками. Крім усього вище перерахованого, в газовому підпору замінюється газ, тому що при ремонті газовий відділ повністю спустошується. Сідаючи вранці в машину, котра простояла всю ніч на морозі в -40, ви дуже здивуєтеся почавши рух на вашому автомобілі після ремонту амортизаторів. Підвіска навіть в не прогрітому стані буде працювати плавно і м'яко, як ніби ви вже в дорозі не менше 10км. Секрет простий, що використовується нами масло іменитої скандинавської фірми має температуру зміни плинності -54 градуса, а температура застигання разом нижче.

На чому ми економимо і чому дешевше нового? Тут немає ніяких секретів. Як правило, ми не замінюємо найдорожчі оригінальні деталі, корпус амортизатора і шток, тому що їх сукупна частка в ціні амортизатора ~ 70%. Корпус з 3-4мм стали виходить з ладу тільки при аварії, або знаходженні в солоній воді тривалий час. Шток амортизатора так само не отримує зносу, тому що в першу чергу стирається ущільнювальний сальник, особливо в пневматичних амортизаторах які закривають шток від зовнішніх впливів пневмобаллонамі. Крім того наша компанія з радістю в короткі терміни, буквально протягом декількох годин зробить відновлення стійок BMW , в тому числі і пневмостоек. Роботи проводяться професійним персоналом на сертифікованому обладнанні із суворим дотриманням всіх технічних регламентів виробників оригінальних амортизаторів. Завдяки цьому ми з упевненістю даємо цілий рік гарантії на вироблені нами роботи, незалежно від величини пробігу, а на певні моделі з посиленою конструкцією пневмобаллона - до 2-х років.

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40