м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Чіп тюнінг BMW - збільшення потужності Вашого БМВ

 Чіп тюнінг BMW - збільшення потужності Вашого БМВ

Не секрет, що основна відмінність двигунів в сучасних моделях - це програмне забезпечення. Ми виробляємо заміну програмного забезпечення на більш продуктивне, використовуючи оригінальне ПО концерну BMW AG.

Записатися в 1 клік

Збільшення потужності двигуна бмв в Києві на СТО Germany Auto

Чіп-тюнінг бмв в Києві на СТО Germany Auto

Мінімум палива і максимум крутного моменту - такий оптимальний робочий режим для економічної роботи двигуна BMW можна модифікувати за допомогою чип-тюнінгу, найпростішого і недорогого способу поліпшити характеристики автомобіля без будь-яких втручань в двигун. В цілому, коригування роботи електронного блоку управління (ЕБУ) двигуна покращує значення крутного моменту, плавності і динаміки руху, що повністю змінює характер BMW.

Наша СТО займається перепрошивкой блоку управління при використанні найсучаснішого обладнання та програмного забезпечення, що не має аналогів в Києві.

Практично у всіх тюнінгових версіях прошивок поліпшені режими холостого ходу, знижена температура роботи вентилятора системи охолодження, холодного пуску, усунені виявлені помилки - деколи грубі, хронічно присутні в серійних версіяхпрограммного забезпечення. Для нестандартних двигунів зі збільшеним об'ємом, зі зміненим впуском і випуском чіп-тюнінг BMW необхідний як повітря. Індивідуальна для кожного двигуна BMW програма управління дозволяє використовувати максимальний потенціал двигуна Вашого BMW.

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40