м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Ремонт рульової рейки BMW - від діагностики до ремонту

 Ремонт рульової рейки BMW - від діагностики до ремонту

Автомобілі БМВ є одними з найнадійніших автомобілів у світі, проте навіть для них не чуже таке поняття як ремонт. Особливо якщо справа стосується таких питань, як ремонт рульових рейок БМВ . Основна причина цього криється зовсім не в поганій якості, а скоріше в некоректному поводженні з ними в процесі експлуатації.

Записатися в 1 клік

Ремонт рульової рейки і рульового управління БМВ, усунення стуку, течі, закушування і вібрації на СТО БМВ Germany Auto в Києві

Основні поломки

  • Течь рейок
  • Стук рейок
  • закушування рейок
  • Вібрації

Ознаки несправності рульової рейки в BMW

Мабуть, основним симптомом несправності рульових рейок є виникнення характерного постукування в передній підвісці, що відбувається в результаті механічного зносу. Крім того може спостерігатися утруднене обертання і люфт рульового колеса, підвищений шум насоса гідропідсилювача керма, а також протікання рідини ГУР з корпусу рейки.
До речі, зовсім не обов'язково, що всі ці ознаки вказують на несправність рейки, цілком можливо вона просто розбовталася від вібрацій під час руху. І значить, ремонт рульової рейки BMW буде не надто обтяжливим.

Вартість послуг

Найменування послуг Ціна від
Діагностика рульової рейки 200 грн.
Ремонт рульової рейки 500 грн.

Що ж призводить до виникнення несправностей рульових рейок? По-перше, поганий стан доріг, що сьогодні хоч і стало набагато меншою проблемою, ніж 20 років тому, але все, же ще не дотягує до ідеалу. По-друге, часте утримання рульового колеса в стані максимального упору. Ну і, по-третє, елементарний знос механічної і гідравлічної частини, скупчення забруднень, пилу і т. Д. Варто при цьому сказати, що несправність рульової рейки може спровокувати виникнення серйозної аварії, що погодьтеся не дуже приємно. Для того щоб попередити цю ситуацію рекомендується проводити огляд вузла для встановлення потрібно чи ремонт рульової рейки BMW , як мінімум раз на пів року.

Що ж являє собою ремонт рульової рейки BMW? Даний процес включає в себе ряд заходів: проведення діагностики, виявлення несправностей і їх причин, визначення стабільності процесів роботи рейки, а також очищення від забруднень, заміна і ремонт деталей, і подальше тестування в робочих умовах.

Основні етапи ремонту рульових рейок.

Не залежно від того, чи потрібно вам ремонт рульової рейки bmw e36 або ремонт рульової рейки bmw e39 , він в будь-якому випадку буде починатися з діагностики стану . Для її проведення, рейка демонтується і піддається первісної очищення від можливих забруднень. Далі виконується візуальний огляд і тестування на спеціальному обладнанні, де штучно створюються умови, що імітують робочий стан.

Процес ремонту може включати ремонт і заміну несправних деталей, шліфування поверхонь, заміну ущільнювачів і мастильних матеріалів, втулок і т. Д. По закінченню виконання всіх робіт, рульова рейка монтується назад, і після заливки гідравлічної рідини проходить тестування для встановлення правильності проведення ремонту.

В деяких випадках ремонт рейки можна здійснити навіть самостійно, але тільки якщо порушення в роботі незначні. При серйозних несправності для отримання точного діагностування слід звертатися тільки в сервісний центр.

Відповіді на популярні питання

Про Germany Auto. Чим ми можемо допомогти?

СТО БМВ "Germany Auto" - це більше 10 років досвіду успішного сервісу автомобілів марки BMW. Наша станція обслуговування спеціалізується з технічного обслуговування, діагностики та ремонту BMW будь-якої серії і моделі. Ми вирішуємо будь-яку проблему, яка виявилася «нездійсненним» в іншому автосервісі BMW в Києві (часто до нас спеціально приїжджають клієнти з Білорусі та інших країн СНД).

Я можу почекати на території поки йде ремонт автомобіля?

Ви завжди можете самі спостерігати за процесом ремонту свого БМВ або приємно провести час за чашкою кави в затишній кімнаті відпочинку.

Зона відпочинку і очікування СТО Germany Auto

Яка ситуація з безпекою на вашому СТО?

СТО розташоване на території що охороняється + на нашому СТО ведеться відеоспостереження 24/7. Тому ми гарантуємо безпеку вашого авто.

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40