м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Ремонт двигуна BMW від "Germany Auto" - це

 Ремонт двигуна BMW від "Germany Auto" - це

Наш тех.центр Germany Auto виконує ремонт двигунів німецького виробництва будь-якої складності. Наша ремонтна зона обладнана за останнім словом техніки, що дозволяє зробити якісний ремонт двигуна BMW швидко і за доступною ціною.

Ремонт

  • Діагностика
  • Усунення течі масла
  • Усунення течі масла без зняття ГБЦ (N42, N62)
  • Заміна сальників клапанів без демонтажу головки блоку циліндрів
  • Ремонт головок блоків циліндрів
  • Заміну двигуна

Записатися в 1 клік

Вартість послуг

Найменування послуг Ціна від
Діагностика двигуна 200 грн.

Ознаки поломки двигуна BMW і рішення по ремонту

Несправний елемент Причини або ознаки несправності Проведення ремонт
Маслос'емниє ковпачки Підвищений витрата масла Заміна (за потребою або після 100000 км пробігу)
Демпфер крутильних коливань Знос Заміна після 150000 км пробігу
Вихрові заслінки впускного колектора Знос. Присутній характерний звук, можуть руйнуватися, а фрагменти потрапляти в ДВС Заміна
Фільтр сажі Падіння потужності, нестабільна робота ДВС внаслідок поганого відводу вихлопних газів через малу пропускну здатність фільтра Заміна
Форсунки ДВС Падіння потужності двигуна, нестабільна робота, перегрів, відмова ДВС.Прічіна: забруднення, знос сітки розпилювача суміші, заклинювання форсунок. Заміна форсунок
Ланцюг ГРМ, планки, башмак, заспокоювач, натягувач Знос Заміна всіх елементів через кожні 200000-250000 км пробігу.
Електромагнітні клапани Забруднення Чистка, заміна
Трубка в розвалі циліндрів (система охолодження ДВС) Текти з-під передньої кришки. Зниження рівня охолоджуючої рідини, ризик перегріву. Заміна прокладки
Ремонт циліндрів Задири внаслідок перегріву ДВС Видалення задирок змиванням, відновлення якості дзеркала механічною обробкою.
Дроссельная заслінка Вихід з ладу Заміна
Паливний насос високого тиску Вихід з ладу Заміна
Шток Знос, поява задирів Заміна (за потребою або після 170000 км пробігу)
Електромагнітні клапани вануса Наявність стороннього шуму (стукотів) з-під клапанної кришки, погіршення динаміки розгону Заміна
Турбо-наддув подклиниванием тяги Заміна тяги

Головною проблемою двигунів BMW є ланцюг приводу распредвалов. Їй властиво поступове витягування, тому дуже важливо ланцюг своєчасно регулювати або змінювати. Крім того в процесі інтенсивної експлуатації автомобіля з частими екстремальними навантаженнями на двигун іноді може відбуватися самоотворачіваніе натяжителя ланцюга, що призводить в витіканню масла з мотора з попутним виходом з ладу виконавчого вузла VANOS & nbsp; - випуск і виконавчого вузла VANOS - впуск.

При активно експлуатації з екстремальними навантаженнями у двигунів BMW може швидко витягатися ланцюг приводу распредвалов, і при відсутності своєчасного регулювання або заміни виникає ймовірність руйнування або пошкодження планки натяжителя і заспокоювача ланцюга, вихід з ладу виконавчих вузлів VANOS випуск (впуск).

Germany Auto пропонує своїм клієнтам будь-які запчастини і витратні матеріали, які можуть знадобитися по ходу виконання робіт, пов'язаних з ремонтом двигуна автомобіля «BMW». Крім того, фахівці сервісу можуть зробити заміну виробили свій ресурс частин і елементів двигуна на надані запасні частини.

Відповіді на популярні питання

Яка ситуація з безпекою на вашому СТО?

СТО розташоване на території що охороняється + на нашому СТО ведеться відеоспостереження 24/7. Тому ми гарантуємо безпеку вашого авто.

Про Germany Auto. Чим ми можемо допомогти?

СТО БМВ "Germany Auto" - це більше 10 років досвіду успішного сервісу автомобілів марки BMW. Наша станція обслуговування спеціалізується з технічного обслуговування, діагностики та ремонту BMW будь-якої серії і моделі. Ми вирішуємо будь-яку проблему, яка виявилася «нездійсненним» в іншому автосервісі BMW в Києві (часто до нас спеціально приїжджають клієнти з Білорусі та інших країн СНД).

Я можу почекати на території поки йде ремонт автомобіля?

Ви завжди можете самі спостерігати за процесом ремонту свого БМВ або приємно провести час за чашкою кави в затишній кімнаті відпочинку.

Зона відпочинку і очікування СТО Germany Auto

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40