м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Ремонт АКПП БМВ і МКПП - довірте свою коробку передач професіоналам

 Ремонт АКПП БМВ і МКПП - довірте свою коробку передач професіоналам

В нашому автоцентрі Germany Auto Ви зможете отримати повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування автоматичних коробок передач автомобілів БМВ. Для наших клієнтів ми надаємо можливість повного ремонту або заміни АКПП, що вийшла з ладу в результаті неправильної експлуатації, а також вичерпала свій робочий ресурс.

Записатися в 1 клік

Ремонт коробки передач БМВ (АКПП і МКПП)

ремонт первинного вала, ремонт муфт і течі масла з АКПП в автосервісі Germany Auto

Вартість послуг

Найменування послуг Ціна від
Діагностика коробки передач 200 грн.
Ремонт АКПП (автомат) 400 $
Ремонт МКПП (механічної) 350 $

Основні поломки коробки передач BMW

 • знос масляного насоса;
 • знос первинного вала;
 • несправності гідротрансформатора;
 • знос обгінних муфт;
 • течуть прокладки і сальники;
 • перетікають рідини через систему охолодження коробки передач;
 • масло всмоктується через вакуумні елементи.

Ознаки поломки коробки передач BMW

 • при перемиканні в положення (D) відчуваються сильні удари
 • відбувається перегазовка при перемиканні передач
 • помітна пробуксовка передачі (обороти ростуть - автомобіль не їде)
 • смикання і удари при перемиканні передач
 • при протиранні щупа чистою серветкою, можливий сірий наліт, але якщо наліт чорний, значить, є несправності.
 • не повинно бути спінювання масла (на щупі можна побачити повітряні бульбашки).
 • не повинно бути масла на стиках коробки.
 • неприпустима емульсія (в маслі може виявитися тосол, який потрапляє через систему охолодження, значить, є поломка в розширювальному бачку двигуна).
 • на деяких марках автомобілів BMW масло з коробки може виявитися в двигуні, але течі не видно, все сухо, а масло все ж випливає.

Про те, що є несправності в коробці передач BMW можуть свідчити запах і колір масла. Якщо масло чорного або темно-коричневого кольору, і при цьому є характерний запах гару, це вірна ознака несправностей. До показників серйозних несправностей АКПП відносяться підозрілий шум, ривки і тривалий час між перемиканнями передач.

Діагностика АКПП БМВ

Високоякісний ремонт автоматичної коробки передач неможливий без повноцінної діагностики, яка дозволяє найбільш чітко зорієнтувати напрямок подальших ремонтних робіт. Для отримання повної інформації і несправності, в нашому автоцентрі використовують наступні діагностичні методи:

 1. Комп'ютерна діагностика - найбільш відповідальний етап виявлення існуючої проблеми. акпп бмв. За допомогою спеціального обладнання, кваліфікований співробітник зчитує коди про помилки в АКПП, визначає положення дросельної заслінки і селектора коробки;
 2. Візуальна діагностика - вимагає від виконує її працівника чималої уважності і досвіду. Вона дозволяє знайти видимі пошкодження і сліди зносу на робочих поверхнях коробки-автомат;
 3. Тест-драйв - випробування коробки на основних робочих режимах (акпп бмв);
 4. Візок діагностика - визначення цілісності гідравлічної системи, визначення наявності підтікань трансмісійної рідини, а також її стану (досвідчений майстер по ремонту АКПП БМВ здатний знайти несправність навіть виходячи з фізичних властивостей масла в коробці) .

За допомогою даного переліку методів вдається практично стовідсотково визначити місцезнаходження поломки і гарантовано забезпечує ремонт високої якості.

У процесі ремонту коробки передач BMW виробляються наступні роботи:

Незалежно від характеру і причини поломки, ремонт АКПП БМВ в нашому техцентрі проводиться по одному, заздалегідь розробленим планом. Завдяки цьому, вдається найбільш повноцінно взаємодіяти з клієнтом і здійснювати діагностику і ремонт АКПП якісно і в мінімальні терміни. Даний план (акпп бмв) включає в себе цілий ряд заходів. Серед них:

 1. Прийом АКПП від власника на ремонт, обговорення характеру поломки;
 2. Демонтаж і розбирання автоматичної коробки перемикання передач, що дає можливість отримати доступ до основних її механізмів і вузлів;
 3. Дефектовка і діагностика автоматичної коробки (докладніше - далі за текстом);
 4. Складання кошторису та обговорення попередньої вартості ремонту з власником авто;
 5. заміна всіх фрикційних дисків зчеплення;
 6. заміна всіх гумотехнічних виробів в коробці (заміна сальників і манжет ущільнювачів);
 7. проводиться промивка магістралі системи охолодження і відбувається заміна радіатора охолодження масла АКПП (відбувається це разом із заміною радіатора двигуна, оскільки радіатор охолодження масла АКПП інтегрований в нього);
 8. в ряді випадків виникає необхідність установки додаткового радіатора охолодження масла автоматичної коробки. Скільки коштує така послуга, вам скажуть на сервісі.
 9. Збір автоматичної коробки передач, установка її на автомобіль;
 10. Тестування роботи механізму, остаточна настройка АКПП;
 11. Оформлення гарантійного талона, отримання оплати і повернення авто його власнику.

Як показує практика, даний план є найбільш ефективним засобом, за допомогою якого стає можливим виконання високоякісного ремонту автоматичної коробки перемикання передач автомобілів БМВ всіх моделей без винятку.

Більшість поломок АКПП BMW відбувається через несвоєчасну заміни масла в коробці і масляного фільтра. Виробник рекомендує міняти масло в BMW E53 через кожні 10-20 тисяч кілометрів пробігу. Дотримуйтеся цього правила, і ви позбавите себе від безлічі проблем. Також важливо пам'ятати, що слід заливати тільки те масло, яке рекомендує завод-виготовлювач і тільки для автоматичної коробки передач.

Відповіді на популярні питання

Яка ситуація з безпекою на вашому СТО?

СТО розташоване на території що охороняється + на нашому СТО ведеться відеоспостереження 24/7. Тому ми гарантуємо безпеку вашого авто.

Про Germany Auto. Чим ми можемо допомогти?

СТО БМВ "Germany Auto" - це більше 10 років досвіду успішного сервісу автомобілів марки BMW. Наша станція обслуговування спеціалізується з технічного обслуговування, діагностики та ремонту BMW будь-якої серії і моделі. Ми вирішуємо будь-яку проблему, яка виявилася «нездійсненним» в іншому автосервісі BMW в Києві (часто до нас спеціально приїжджають клієнти з Білорусі та інших країн СНД).

Я можу почекати на території поки йде ремонт автомобіля?

Ви завжди можете самі спостерігати за процесом ремонту свого БМВ або приємно провести час за чашкою кави в затишній кімнаті відпочинку.

Зона відпочинку і очікування СТО Germany Auto

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40