м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Діагностика БМВ від "Germany Auto" - у нас найсучасніші інструменти

 Діагностика БМВ від "Germany Auto" - у нас найсучасніші інструменти

Діагностика BMW - це процедура, спрямована на точне визначення стану автомобіля та виявлення неполадок на самих ранніх стадіях їх виникнення. Своєчасна діагностика дозволяє виявити навіть найнезначніші неполадки, а значить уникнути витратного ремонту в подальшому і продовжити термін експлуатації вашої машини.

Записатися в 1 клік

Для автомобіля з невеликим пробігом рекомендується проводити цю процедуру всього лише двічі на рік при підготовці до нового сезону.

Діагностика BMW в Києві:

Найменування послуг Ціна від
Діагностика двигуна 200 грн.
Діагностика коробки передач 200 грн.
Діагностика кузова 250 грн.
Діагностика рульової рейки 200 грн.
Діагностика ABS 200 грн.
Діагностика за викликом 500 грн.

Якісна діагностика вимагає професійного відношення, а також сучасного спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Все це вам нададуть кваліфіковані фахівці спеціалізованого центру Germany AUTO, які швидко і якісно виконають всі види діагностики автомобілів марки BMW.

Комп'ютерна діагностика БМВ дозволить перевірити роботу:

 • Двигателя;
 • АКПП і трансмісії в цілому;
 • Трансмісії;
 • Всіх систем бортової електроніки;
 • Застосовується при діагностиці системи управління двигуна, завжди застосовується при виявленні несправностей устаткування (периферії - форсунки, генератор, стартер, котушки запалювання, ТНВД, інші насоси, клапана, турбіни, датчики, виконавчі пристрої і прчее).

До відома власників автомобілів БМВ, що проходять регламентне обслуговування в нашому техцентре - при проходженні кожного технічного обслуговування в його регламент включена оглядова діагностика на предмет оцінки поточного стану автомобіля, результати якої видаються замовнику як рекомендації з Проценко та ранжування значимості виявленої позиції. Так само перед тим, як записатися на ТО рекомендуємо підготувати список нарікань на поведінку автомобіля і інші побажання (Типу - де то пахло і шаруділо, чого то скрипіло і не гріло, багато їло і диміло, колесо здувало, а полагодити так і не склалося ...). Подібна педантичність позбавить Вас від повторних відвідувань нашого закладу в міжсервісний інтервал, а нам дасть можливість звернути увагу на Ваші зауваження пильніше.

У разі необхідності виконуються наступні види діагностики:

 • Визначення компресії (а якщо кому треба, то і ступеня стиснення) в циліндрах;
 • перевірка електричної проводки;
 • перевірка виконавчих електронних механізмів;
 • перевірка блоків управління;
 • визначення тиску в системі змащення двигуна, автоматичної коробки передач;
 • визначення тиску в системі подачі палива;
 • визначення рівня шуму;
 • діагностика працездатності приводних ременів, трубопроводів, гумових ущільнювачів;
 • діагностика працездатності та визначення рівнів робочих рідин.

При виникненні ні ким не вирішеною проблеми з управління двигуном можемо провести динамічний аналіз суперпозиції сигналів системи управління ДВС за допомогою розробленої нами системи збору та обробки інформації. У разі необхідності є можливість проведення індіцірованія робочого процесу ДВЗ.

Для оцінки потужних характеристик автомобіля пропонуємо непряме зняття зовнішньої швидкісної характеристики (за методикою заснованої на принципі СИЛА = МАСА х ПРИСКОРЕННЯ.

Проведення усіляких лабораторних досліджень для виявлення причин екзотичних і до селі не бачених несправностей. Діагностуємо все направо і на ліво в рамках наших (не безмежні звичайно, але широких) можливостей і здібностей

Передпродажна діагностика БМВ (BMW)

Автомобілі BMW славляться, перш за все, своєю якістю і надійністю, про які не з чуток знають більшість автолюбителів. Купуючи новий автомобіль в салоні ви можете бути впевнені, що транспортний засіб прослужить вам без збоїв дуже тривалий час. Але як бути, якщо ви купуєте автомобіль на вторинному ринку? Як уникнути всіляких неприємностей і «сюрпризів»? Для цього існує передпродажна діагностика БМВ - послуга, яка дозволить виявити в старій машині все найдрібніші несправності і дефекти. Також за допомогою такої діагностики визначається загальний стан транспортного засобу і ступінь зносу основних конструктивних елементів. Також, як і планова, передпродажна діагностика повинна виконуватися виключно професіоналами.

У список робіт по ПСО входить наступне:

 • Первинна діагностика ДВС (свічки, компресія, DIS)
 • Ендоскоп (за доп. Плату)
 • Діагностика підвіски автомобіля БМВ
 • Оцінка стану кузова з виміром товщини лакофарбового покриття
 • Зчитування кодів несправностей всіх систем автомобіля.
 • Перевірка відповідності службової інформації.
 • Перевірка кутів установки коліс (з метою отримання приблизних оцінки стану геометрії кузова - для спірних випадків) (за доп. Плату)
 • Перевірка агрегатів автомобіля на сторонні шуми (стетоскоп)
 • Перевірка роботи кондиціонера
 • Видача дефектної відомості з калькуляцією витрат

Діагностика двигуна БМВ (BMW) в центрі Germany AUTO

Двигун автомобіля - це один з найбільш складних і важливих його вузлів, від якого безпосередньо залежить плавність ходу, динаміка експлуатаційні витрати і безпеку експлуатації. У разі виникнення несправної роботи двигун потребує якісної діагностики, яка зможе своєчасно і точно (щоб уникнути невиправданих витрат) виявити ту чи іншу несправність, а також точно визначити ступінь зношеності основних елементів. Високоточна діагностика двигуна БМВ може проводитися лише в спеціальних умовах, що включають наявність сучасного обладнання та особливо кваліфікованого персоналу. Спеціалізована СТО Germany AUTO оснащена всім необхідним (і навіть є кілька дядьком з вченими ступенями в області теплових двигунів - не дарма ми базуємося на кафедрі двигунів московського автодорожнього інституту) для проведення якісної діагностики, а наші досвідчені фахівці знають всякі тонкощі проведення подібного роду робіт. < / p>

Характерні ознаки несправності двигуна БМВ (BMW)

 1. При роботі мотора чутні сторонні шуми.
 2. З'явилися проблеми з запуском силового агрегату.
 3. Виявилися проблеми з перемикання передач.
 4. Збільшився витрата палива і моторного масла.
 5. Істотно знизилася потужність двигуна.

На жаль, двигун навіть такого надійного автомобіля, як BMW, одного разу може стати непридатним для використання. Найчастіше перші ознаки його поломки бувають неявними, і власник може продовжувати їздити на машині, навіть не підозрюючи, що виникли проблеми. Своєчасно виявити і усунути будь-які несправності допоможе діагностика двигуна БМВ . Значний досвід, професійна підготовка і спеціалізоване обладнання та методики дозволяють фахівцям центру Germany AUTO швидко і точно виконувати будь-які види ді

Відповіді на популярні питання

Про Germany Auto. Чим ми можемо допомогти?

СТО БМВ "Germany Auto" - це більше 10 років досвіду успішного сервісу автомобілів марки BMW. Наша станція обслуговування спеціалізується з технічного обслуговування, діагностики та ремонту BMW будь-якої серії і моделі. Ми вирішуємо будь-яку проблему, яка виявилася «нездійсненним» в іншому автосервісі BMW в Києві (часто до нас спеціально приїжджають клієнти з Білорусі та інших країн СНД).

Я можу почекати на території поки йде ремонт автомобіля?

Ви завжди можете самі спостерігати за процесом ремонту свого БМВ або приємно провести час за чашкою кави в затишній кімнаті відпочинку.

Зона відпочинку і очікування СТО Germany Auto

Яка ситуація з безпекою на вашому СТО?

СТО розташоване на території що охороняється + на нашому СТО ведеться відеоспостереження 24/7. Тому ми гарантуємо безпеку вашого авто.

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40