м. Київ, вул.Київская 4
Карта проїзду
СТО: +38 096 116 29 40
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Автосервіс БМВ в Києві "Germany Auto"

СТО автомобілів BMW в Києві Germany Auto

СТО автомобілів BMW в Києві «Germany Auto» заснована в 2011 році. В 2021 нам виповнилося 10 років! У нас багатий досвід по ремонту автомобілів німецького гіганта BMW. Партнерами та клієнтами нашої компанії стали багато шанувальників баварського виробника. Ми здійснюємо слюсарний, кузовний ремонт, техобслуговування, діагностику автомобілів BMW.

Записатися в 1 клік

Що ми робимо для Вас

В нашому техцентрі BMW, Ви можете обслуговувати Ваш автомобіль від першого ТО до подальшого продажу. Ми здійснюємо повний спектр послуг з ремонту авто:

Наші фахівці завжди нагадають Вам про дату і час проходження чергового ТО, або запланованого ремонту, і поцікавляться вашою думкою про обслуговування в нашому центрі.

Комфортна зона відпочинку

Ви навіть не помітите, як пролетить час. Ми подбали про те, щоб ваше перебування у нас було максимально комфортним. Поки наші фахівці займаються вашим BMW, ми готові запропонувати вам чашечку
міцної кави, безкоштовний wi-fi, книги і журнали. Вашим дітям ми пропонуємо цікаві настільні ігри, набори для малювання.

Максимальний вибір запчастин

Доставка оригінальних запчастин здійснюється в найкоротші терміни з заводів-виробників. Вам не доведеться самостійно замовляти запчастини, ми подбаємо про це замість Вас.

Сучасне обладнання

Наш сервіс укомплектований новітнім діагностичним та ремонтним обладнанням. Тому ми виконуємо ремонт будь-якої складності так, що сліди ремонту абсолютно непомітні.

Чому автовласники вибирають наші сервіси?

В нашій команді: чудові малярі, слюсарі, електрики і механікі.Ми прагнемо до того, щоб ви були задоволені наданими послугами і рівнем сервісу. Саме тому директор СТО «Germany Auto» строго відстежує якість роботи всіх співробітників.

Послуги з ремонту BMW

Автоелектрика
Двигуна
Рульової рейки
Блока ABS
Відновлення амортизаторів
Заправка кондиціонера
Коробки передач
Кузовний
Підвіски і приводів
Чіп-тюнінг

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

СТО: +38 096 116 29 40

Телефонуйте або
залишайте заявку

СТО: +38 096 116 29 40